Šokių vakarai penktadieniais

Jei Jūs jaučiatės pavargę po įtemptos darbo savaitės ar paprasčiausiai norite susitikti su savo draugais, pažįstamais ar kitais klubo nariais, kviečiame Jus į šokių vakarus, kurie vyksta penktadieniais, prie vyno ar šampano taurės, malonioje šokių klubo „Salsamanija“ draugijoje, į kuriuos renkasi tiek pradedančiųjų grupės, tiek ir tris, keturis ir net daugiau metų šokančios poros.

Šokių klube „Salsamanija“ pasišokti penktadieniais gali ne tik mūsų klubo nariai, bet ir kituose Kauno šokių klubuose šokantys žmonės.

Klubo šventės ir tradicijos

Šokių klubas „Salsamanija“ šiais metais pradeda jau 11-tąjį savo gyvavimo ir šokių sezoną, todėl turi labai puikias ir smagias susiformavusias tradicijas.

Klube vieną mėnesio penktadienį yra organizuojami nuostabūs pasišokimo vakarai, kuriuos mėgsta ne tik mūsų klubo nariai, bet ir kituose Kauno klubuose šokančios poros. Iš tikrųjų, kas pavargę nuo begalinių rūpesčių darbe, kas praleidę kokią šokių pamoką dėl išvykų ar komandiruočių, o kas tik paprasčiausiai maloniai nori praleisti penktadienio vakarą dviese šokdami ar tai bendraudami su klubo žmonėmis, atskuba į mūsų salę ir skambant šokių muzikai net 2 val. gali maloniai ir prasmingai praleisti vakarą.

Puikus, pilnas energijos ir naujų minčių (nes visi renkasi pailsėję po vasaros atostogų) sezono atidarymo vakarėlis ir kartu švenčiamas klubo gimtadienis. Šiais metais jis jau bus 11-asis, taigi tortas, žvakutės, dovanos ir šokiai, šokiai, šokiai...

Dar viena įspūdinga tradicija – tai senųjų metų palydėtuvės ir Naujųjų sutikimas kartu derinant šokių malonumus su poilsiu ir sveikatos gerinimu Lietuvos kurortiniuose miesteliuose, sanatorijose. Gražiausias renginys – tai visų klube „Salsamanija“ šokančių grupių pasirodymai, sugalvojant nuotaikingas ir prasmingas, sukeliančias daug juoko ir gerų emocijų, programas.

Kupinas meilės, nuostabių bučinių šokio metu ir ne tik – Šv. Valentino dienos pobūvis. Ši vakarėlį švenčiame Kauno miesto restoranuose, kuriuose taip pat šokame, bendraujame stengdamiesi pasidžiaugti šia švente su kitais kavinės lankytojais. Porą metų pobūvis vyko „Bajorkiemyje“, taip pat restorane „InTilsit“, o praeitais metais puikiai laiką leidome restorane „Sandija“.

Paskutinį gegužės savaitgalį (nuo ketvirtadienio iki sekmadienio) poilsio namuose „Palangos žuvėdra“ vyksta sezono uždarymo stovykla. Intensyvias šokių pamokas puikiai deriname su poilsiu pajūryje, kas atmintyje, o kas ir ant paplūdimio smėlio kartodami tik ka išmoktų šokių variacijas. Kiekvieną vakarą vyksta pasišokimai, kurių metu smagiai leidžiame laiką šokdami, bendraudami, besidalindami įspūdžiais ir saulę palydėdami su dainomis.

Mūsų klubo šokėjai yra laukiami ir aktyviai dalyvauja kitų klubų organizuojamuose šokių pokyliuose, tai šokių klubo „Aida“ jau daug metų organizuojamas renginys „Atgaivinkime senąsias šokių tradicijas“, taip pat šokių klubo „Kaspinas“ rengiamuose Naujametiniame ar Kalėdiniame šokių pokyliuose, vykstame į Vilnių, į Didįjį šokių vakarą, kuriame linksminasi apie 500 žmonių.

Praėjusį sezoną mūsų klubo narių nuotraukos ir jų nuomonė apie šokius buvo išspausdinti „Kauno dienoje“ ir „15 minučių“.

Visus mūsų vakarėlius ir juose vyraujančią nuotaiką Jūs galite pamatyti fotografijose apsilankę mūsų puslapio skyrelyje „Galerijos“.